Інтернет-магазин вишиванок від майстрині Галини Михайлюк

Бажаєте купити вишиванку? Тоді ви там де потрібно. Увага! Діють ЗНИЖКИ на вишиванки!!!.

(068)004-89-17 з 9до 20
(099)006-08-72, (093)805-36-02_


субота, 10 листопада 2012 р.

З першим снігом на Прикарпатті туристи почали купувати шкіряні шапки і вовняні рукавиці. ФОТО


З першим снігом на Прикарпатті туристи почали купувати шкіряні шапки і вовняні рукавиці. ФОТО


З першим снігом на Прикарпатті туристи почали купувати шкіряні шапки і вовняні рукавиці. ФОТО

На Прикарпатті в курортному Яремче розпочалася масова закупівля зимових сувенірів.
Ліжники, в’язані шкарпетки, подушки та килимки на підлогу різного розміру з овечої шерсті, шкіряне домашнє взуття, шапки, рукавиці з гуцульським орнаментом – усе це зараз великими партіями закуповують торгівці сувенірних базарів і крамниць Яремче, Косова, Ворохти, Коломиї, Верховини. Тут зима найприбутковіша для туристичного бізнесу. Місцеві туроператори кажуть, що путівки завжди купляють заздалегідь. Важливо, що й ціни суттєво не збільшилися.
Отож, уже за кілька днів тижнів приїжджих відпочивальників на Івано-Франківщині буде більше, аніж місцевих жителів. Похід на яремчанський сувенірний ринок вже давно став одним із видів атракцій у курортному містечку, де й особливих розваг немає. Особливо він цікавий для тих, хто вперше прибув на Прикарпаття. Тут гості залишають чимало грошей, але є такі що довго ходять, вибирають, прицінюються.
«Окрім звичних дерев’яних виробів та вишиванок, неабияким попитом користуються сезонні зимові речі, — каже косівчанка Марія Шумеляк. — Узимку чимало туристів купують в”язані шерстяні безрукавки, шкіряні шапки, рукавиці, шкарпетки. Чимало з цього тут же приміряють і вже не знімають.. Приїжджі купляють охоче ліжники й овечі шкури на підлогу». Щоправда, у сезон ціни на речі, що користуються попитом, яремчанці знижують, аби швидко розкупили. У ці дні в Яремче приїжджають виробники з гірських сіл, або продавці самі їдуть по товар. Кожен уже давно має свого постачальника, якого добре знає та має свій спосіб розрахунку.
Проте, багато зимових речей, які  продають на ринку, гуцульською автентикою назвати важко. Гуцули неохоче зізнаються, що чимало товару закуповують у Польщі та Угорщині, не бракує і китайського ширпотребу. «Але ж заробляти якось треба, натуральні речі дорого коштують, бо це ж це ручна робота», — ніяковіють горяни.

Немає коментарів:

Дописати коментар